Chemia gospodarcza

chemia voight,gorzów,lubuskie

Produkty VOIGT są wpisane w technologie utrzymania czystości największych centrów handlowych, budynków biurowych klasy A, wielu obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz sieci sklepowych i restauracyjno-hotelowych. Swoim klientom możemy zaproponować trzy linie produktów do profesjonalnego utrzymania czystości. Linia profiline skierowana jest na szeroki rynek utrzymania czystości. Głównym beneficjentem tej linii są firmy sprzątające. Linie hotelservice oraz gastroline w sposób kompleksowy zapewniają utrzymanie czystości zarówno w obszarze hotelowym, jak i gastronomicznym.Każdy produkt sygnowany jest znakiem GWARANCJA JAKOŚCI VOIGT.


Folie STRETCH

Folie folia stretch,gorzów,lubuskie

Idealna do zastosowań magazynowych. Folia doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się na palecie, a także przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niesprzyjającymi warunkami podczas transportu przesyłki do adresata, takimi jak zabrudzenie, wilgoć itp. Paleta owinięta folią stretch jest nie tylko dobrze zabezpieczona, ale również estetycznie wygląda.W ofercie posiadamy folię o szerokości 10 cm , 20 cm ,50 cm , wadze 1,5 kg oraz 3,0 kg , w kolorze czarnym i transparentnym. Posiadamy również folię stretch maszynową.


Folia PVC, PE do żywności

folia pvc,pe do żywności,gorzów,lubuskie

Folia PVC /GORĄCY STÓŁ/ zapewnia zapakowanym produktom spożywczym optymalną wymianę tlenu i pary wodnej. Produkty owinięte w tę folię „oddychają”, utrzymując równowagę gazową bez tzw. „zapocenia” wewnętrznej strony folii. Właściwość ta zapewnia przedłużenie okresu przydatności produktów do spożycia i jednocześnie gwarantuje ich efektowny wygląd. Poza tym folia PVC charakteryzuje się doskonałą rozciągliwością i odpornością na rozrywanie, posiada doskonały efekt pamięci /zdolność powrotu do poprzedniego kształtu/.Zastosowanie foli PVC to przede wszystkim pakowanie produktów spożywczych -pieczywa ,wędlin ,mięsa ,warzyw .Najlepsze efekty pakowania daje użycie foli na tzw." gorącym stole " . W naszej ofercie posiadamy folię polskiego producenta KRAM o szerokości 35 cm , 38 cm , 40 cm , 45 cm , 50 cm i grubości 8 my , 8,5 my 9 my .


Folia bąbelkowa

Folia folie bąbelkowe,gorzów,lubuskie

Zastosowanie folii pęcherzykowej gwarantuje całkowitą ochronę delikatnych i wrażliwych przedmiotów na czas transportu. Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom zabezpiecza pakowane przedmioty przed zarysowaniem, zagnieceniem czy wilgocią. Jest doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia pęcherzykowa stosowana jest do zabezpieczania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatury, artykułów RTV i AGD. W ofercie posiadamy folię o szerokości 50 cm , 100 cm , 150 cm


Gumki recepturki

gumki recepturki,gorzów,lubuskie

Gumki recepturki są powszechnie stosowane w przemyśle, drobnej wytwórczości, przemyśle spożywczym, rolnictwie i ogrodnictwie. Także w modelarstwie, biurach, bankach, aptekach, gospodarstwie domowym i wielu innych.W ofercie posiadamy gumki recepturkie różnej grubości i szerokości.Opakowania i naczynia jednorazowe

opakowania naczynia jednorazowe,gorzów,lubuskie

Opakowanie jednorazowe to nasz najbardziej rozbudowany asortyment . W ofercie posiadamy : Tacki papierowe , aluminiowe , plastikowe , talerze plastikowe i papierowe , flaczarki, Kubki , filiżanki , kieliszki , foremki aluminiowe , sztućce , opakowania do zapiekanek , kartony do pizzy , menuboxy , pojemniki plastikowe ANIS na ciasta , desery , torty itp .


Pergamin i papier pakowy

opakowania naczynia jednorazowe,gorzów,lubuskie

Pergamin i papier pakowy w arkuszach o wymiarach 40 x 60 cm sprzedajemy w ryzach po 5 kg lub 10 kg . Idealny do pakowania artykułów spożywczych.

Pianka polietylenowa

Pianka polietylenowa,gorzów,lubuskie

Polietylen jest obojętny chemicznie, nie wchodzi w reakcje z innymi substancjami - jest to tworzywo bezpieczne dla człowieka, zarówno w kontakcie bezpośrednim, ze skórą, jak również np. w kontakcie z żywnością. Pianki polietylenowe są odporne na wodę, warunki atmosferyczne, UV, oleje i substancje chemiczne. Są to pianki zamkniętokomórkowe, nie nasiąkają wodą i nie chłoną wilgoci, dlatego są idealnym materiałem izolacyjnym, do stosowania w pomieszczeniach i w trudnych zewnętrznych warunkach atmosferycznych. Dodatkowym atutem jest mały ciężar i łatwość obróbki przy pomocy prostych narzędzi. Pianka PE ma zastosowanie jako materiał opakowaniowy ,chroniący przedmioty przed uszkodzeniem . Bardzo często stosuję się ją również w budownictwie ,jako materiał wygłuszający.W ofercie posiadamy pianki PE różnej grubości.


Rękaw polietylenowy z granulatu , regranulatu

Rękaw foliowy Rękaw foliowy wykonany z granulatu lub regranulatu ,różnej szerokości i grubości.Doskonale nadaje się do pakowania przemiotów o różnych nietypowych kształtach.
Środki czystości

Środki czystości Ogromny asortyment środków czystości , który jesteśmy w stanie zaoferować klientom jest naszą bardzo mocną stroną. W ofercie posiadamy produkty znane i doceniane takie jak Ajax , Brise , Cif , Cilit , Domestos , Sidolux , Sinlux , Tytan , Pronto , Ludwik itd. Oferujemy pełną gamę ręczników papierowych , ręczników kuchennych , ręczników przemysłowych , papierów toaletowych , chusteczek higienicznych .

Taśmy polipropylenowe i poliestrowe do bandowania

taśmy do bandowania , bandówki

-Taśmy POLIPROPYLENOWE to naprostszy i najtańszy sposów na spakowanie zarówno małego kartonu , pakietu wyrobów drewnianych jak i dużej paletu bloczków betonowych. Są niedrogim , bardzo dobrym jakościowo materiałem opakowaniowym , pozwalającym na precyzyjne , estetyczne i bezpieczne pakowanie wszelkich materiałów oraz mocowanie ładunków. Taśmy te z powodzeniem zastępuje bednarkę stalową , nie tracąc przy tym na swojej wytrzymałości i wydajności.
-Taśmy POLIESTROWE WG to coraz większa konkurencja dla taśm PP. Doskonale zabezpieczanją ładunki i palety , a przy tym są bezpieczne dla towarów , ponieważ nie mają ostrych krawędzi. Taśmy są wodoodporne , dzięki czemu nie gniją i nie pleśnieją. Są także odporne na utlenianie oraz większość chemikaliów i kwasów. Nieznaczna wrażliwość na roztwory zasadowe nie powoduje zniszczenia ani utraty wytrzymałości. Dzięki możliwości użycia w niskich temperaturach stanowią idealny sposób do opasania, stosowany również w chłodniach.


Taśmy pakowe i maskujące

taśmy pakowe maskujące malarskie Taśmy pakowe idealne do zaklejania opakowań kartonowych , zabezpieczania paczek , przesyłek itp.
Rodzaje klejów:
- kauczukowy naturalny
- kauczukowy syntetyczny (hot-melt)
- akrylowy

Kolory:
-transparentny
-brązowy
Taśmy malarskie , maskujące - zapewniają ochronę powierzni podczas malowania lub lakierowania.

Tektura falista

Tektura falista

Tektura falista zabezpiecza towar przed uszkodzeniami mechanicznymi, świetnie amortyzując wstrząsy. Ma zastosowanie w zabezpieczaniu podczas transportu mebli, drzwi, profili, grzejników, porcelany itp. Nadaje się świetnie do zabezpieczenia podłóg podczas remontu. W naszej ofercie posiadamy tekturę falistą o szerokości 80 cm , 100 cm , 120 cm. Rolki mają długość 100 mb.Torebki HDPE , LDPE , strunowe

Torebki,HDPE,LDPE,Strunówki Torebki HDPE z atestem spożywczym w pełnej palecie rozmiarów . Torebki strunowe z foli LDPE w szerokiej gamie rozmiarów .
Woreczki LDPE różnych rozmiarów i grubości .